,,Draugo” internetinės svetainės dizaineris — ,,Chicago Tribune” puslapiuose

Rugsėjo 26 d. ,,Chicago Tribune” priedo ,,Tempo” pirmajame puslapyje išspausdintas straipsnis ,,The Critic of Everything” apie Kevin Elliott — kino studijas metusį rašytoją, fotografą bei knygų pardavėją, interneto dėka tapusį ,,visa ko kritiku”.
Nuo praėjusio rudens Kevin rašo jau spėjusį išgarsėti viešą internetinį dienoraštį, randamą adresu
http://www.consumatron.com. 

Kevin teigimu, internete bei spaudoje gausu įvairiausių prekių vertinimų, tačiau dažniausiai tai skirta dideliems pirkiniams ar stambioms komercinėms paslaugoms — viešbučiams, restoranams ir pan. — klasifikuoti. Tuo tarpu  consumatron.com puslapiuose kruopščiai registruojami bei kritiškai įvertinami (balais nuo 1 iki 5) vieno eilinio žmogaus paprasti pirkiniai — dantų pastos tūbelė, sumuštinis, muilo gabalėlis. Visa tai Kevin aprašo su neatlėgstančiu entuziazmu bei užkietėjusiam kritikui būdingu įkarščiu. Minėtoje svetainėje taip pat yra ir skyrelis ,,Mediatron”, kuriame vertinama muzika bei literatūra (Kevin dirba knygyne ,,Barbara’s Bookstore”).

Laimingo atsitiktinumo dėka, K. Elliott, programuotojo sūnus iš Wisconsin, universitete ragavęs ir kompiuterijos mokslų, yra ir šį pavasarį pradėjusios veikti naujos ,,Draugo” svetainės dizaino kūrėjas. Sveikiname Kevin su debiutu ,,Chicago Tribune” puslapiuose ir dar kartą dėkojame už pagalbą kuriant bei ,,paleidžiant” ,,Draugo” internetinę svetainę!

Vladas Krivickas
,,Draugo” internetinės svetainės redaktorius