Visi varžybų dalyviai puikiai praleido laiką žaisdami tinklinį ir mėgaudamiesi vasaros malonumais.
  Dainiaus Ruževičiaus nuotraukos


Paplūdimio tinklinio varžybose lietuviai
kovojo dėl S. Dariaus ir S. Girėno taurės


Dainius Ruževičius

Liepos 21 d., šiltą vasaros sekmadienio popietę, Beverly Shores (Indiana) paplūdimyje Čikagos lietuviai rungtyniavo smėlio tinklinio varžybose, kuriose jie kovojo dėl S. Dariaus ir S. Girėno taurės.

Pažymėdamos žymių lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80 metų jubiliejų, jau antrą kartą surengtose tokio pobūdžio paplūdimio tinklinio varžybose, rungtyniavo 9 išeivijos lietuvių komandos.

Šįkart stipriausi buvo nė karto per 5-erias varžybas nesuklupę „Panevėžio” komandos tinklininkai. Finale jie rezultatu 21:19 nugalėjo praėjusių metų šių varžybų nugalėtoją „Vyčio” komandą ir tuo pačiu į viršų iškėlė pereinamąją S. Dariaus ir S. Girėno taurę. Jos savininkais tapo tėvas ir sūnus – Arūnas ir Edvinas Karaliai, Raminta Budreikienė ir Rytis Alčiauskas.

Kiekvienoje komandoje rungtyniavo po 4 tinklinio mėgėjus, o kai kurias komandas sustiprino ir Amerikos lietuvių tinklinio lygoje (ALTL) rungtyniaujantys žaidėjai. Gana aktyviai į komandų gretas įsijungė ir moterys.

Po antrųjų S. Dariaus ir S. Girėno taurės varžybų, vykusių šalia Michigan ežero esančio vienintelio pasaulyje „Lituanicos” vardo parko, sportininkai vieningai sutarė čia pat susirinkti parungtyniauti ir kitais metais.


S. Dariaus ir S. Girėno taurę laimėjo „Panevėžio” komanda.


Patys jauniausi tinklinio šventės dalyviai.